Mioola

Kpartner on kaubamärk, mis müüb ja paigaldab ehitustooteid Eestis. Oleme võtnud eesmärgiks olla Teie ehitusfirma. Tahame pakkuda oma teenuseid lähtuvalt Teie personaalsetest vajadustest.
Meie põhitegevus on pakkuda kõiki projekteerimistöid ja ehitustöid mis on seotud hoone soojustamise ja väli renoveerimisega - katusetööd, fassaaditööd, korstna ladumine ja üldehitustööd, lisateenusena pakume katuse remonttööd ja katuse hooldusteenust ning puistevilla paigaldust aastaringselt. Meie põhitegevused pakuvad kvaliteeti Teile ja meie eelmistele klientidele.

Katusetood Kpartner
3 years ago
Kortermajade renoveerimine ja soojustamine - Välispiirete soojustamis projekteerimine koos ehitusega - Kortermajade tervikrenoveerimine vundamendist katuseni - katusetööd, fassaaditööd, soklitööd, vundamenditööd, betoonitööd, kaevetööd, üldehitustööd, projekteerimine. Energiakulude vähendamine.

kpartner.ee/korteriuhistule/
kpartner.ee
Katusetood Kpartner
3 years ago
Katusetööd - katuse remont, katuse renoveerimine, katuse paigaldus, katuse ehitus, katuse vahetus - Kõik katusetööd - KÜSI HINDA OMA KATUSELE JUBA TÄNA!

kpartner.ee/katusetood/
kpartner.ee
Load more
0.0028688907623291 Sec
Suggestions